آرشیو خبرها

راه آهن بیرجند – یونسی

راه آهن بیرجند – یونسی

پروژه احداث راه‌آهن زاهدان – بیرجند و اتصال به راه‌آهن بافق – مشهد یک پروژه مهم و راهبردی است. این پروژه به طول ۹۰۱ کیلومتر از زاهدان شروع و در حد فاصل شهر زاهدان- سه راهی دشتک و عبور در امتداد بزرگراه زاهدان- زابل به شهر زابل و نقطه صفر مرزی میلک می‌رسد.

اخذ اعتبار گواهینامه صلاحیت پیمانکاری

اخذ اعتبار گواهینامه صلاحیت پیمانکاری

دریافت اعتبار مجدد بابت صلاحیت پیمانکاری دارای روندی است که در صورت ساختارمند بودن مجموعه ها امکان اخذ آن تسهیل و تسریع خواهد شد. خوشبختانه شرکت اس. دی. ام در یک بازه زمانی مناسب موفق به اخذ مجدد گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در رشته های راه و ترابری، ابنیه و کاوش های زمینی در خرداد ماه گردید و این گواهینامه تا خرداد 1403 معتبر خواهد بود.

41 سال با اس دی ام

41 سال با اس دی ام

به پشتوانه تجارب ارزنده و همت والای کارشناسان و مدیران اس دی ام، این مجموعه 41 ساله شد. آنچه گذشت بر تجربه افزود و آنچه پیش روست امید افزاست.از 27 خرداد ماه 1358 روز تاسیس شرکت اس. دی. ام  تا کنون تمام کوشش این شرکت بر آن بوده تا در مسیر آبادانی و توسعه ایران عزیز گام بردارد. در راستای نیل به اهداف تعیین شده در افق پیش رو، سختی ها و شرایط خاص موجود با تدبیر و اندیشه چاره خواهد شد و عزم راسخ به ادامه مسیر نوید بخش فتح قله های دیگری از موفقیت است.

بازگشت اس دی ام به معدن گل گهر

بازگشت اس دی ام به معدن گل گهر

شرکت اس دی ام در دهه های 60 و 70 فعالیت گسترده ای در بهره برداری از معادن سنگ آهن گل گهر، چادرملو و چغارت داشته است. این شرکت با بهره مندی از توانمندی تجهیزاتی و همچنین تخصص پرسنل فنی در واحد ماشین آلات مجددا در معدن گل گهر حضور یافته و در پروژه های استخراج و حمل مواد معدنی همکاری می نماید.

افتتاح راه آهن میانه – بستان آباد

افتتاح راه آهن میانه – بستان آباد

راه آهن میانه – بستان آباد در محور میانه – تبریز، برگ افتخاری در تاریخ مهندسی کشور، در نیمه اول آذر ماه سال جاری افتتاح شد. شرکت اس دی ام پیمانکار قطعه 5 راه آهن میانه تبریز در کنار سایر پیمانکاران در خلق این افتخار ملی سهم عمده ای داشته است.